Jezera

TOŤÁK
Menší z Bradleckých lomů má maximální hloubku 6 metrů. Charakter obsádky ryb doplňuje možnosti a způsoby lovu, které nelze provozovat na sousedícím Švardově lomu.Měl by spíše vyhovovat rybářům, kteří nečekají na trofejní rybu, ale chtějí si zachytat a být u vody, kde se díky bohatšímu zarybnění „pořád něco děje“.
ŠVARĎÁK
Přibližně 2ha velký zatopený čedičový lom se nachází poblíž zástavby rodinných domů. Hloubka lomu se pohybuje mezi 0,5m až 5metry.  
LEDCE
Velmi hezké místo v upraveném prostředí mimo zástavbu. Poslední snímek ukazuje břehy, kde je povolený rybolov.
LEDCE – prostřední pískovna
Upravené místo v areálu staré pískovny po částečné rekultivaci. Vhodné pro dlouhodobější výpravy. Podmínky stejné jako na zadní pískovně.
RYBNÍK PANSKÝ
Rybník Panský se nachází cca 1km od Mladé Boleslavi. Pěkné místo v přírodním prostředí. Drobným negativem je cca 200m vzdálená dálnice. Rybník je vhodný pro méně náročné rybáře. Obsádku tvoří převážně kapr ve velikosti 40-70cm..v menším množství i ostatní druhy ryb. Příjezd je uzavřen závorou. Vhodné pro pořádání závodů(dle mého až pro 25 závodníků). Na hrázi je upravený prostor pro stanování a parkování aut, nebo i přívěsů. Na rybníku lze rybařit krátkodobě(1den), i zde trávit více času(týdenní rybaření).