Aktuality

Zobrazeno položek: 1 - 5 z 41    Následující >>>

LedceLedce

V Ledcích na zadní a prostřední pískovně, proběhlo koncem března zarybnění kaprem obecným, převážně tržní velikosti. Na prostřední pískovně byl dosazen i lín v průměrné velikosti 0,5kg.

Toťák a Panský nově zarybněnyToťák a Panský nově zarybněny

Na lomu Toťák a rybníku Panský, byl začátkem března dosazen kapr obecný 2-3kg.

Aktuální situace   2017Aktuální situace 2017

Hezký den, v krátké době dojde k aktualizaci celých stránek. V tento okamžik několik důležitých informací. Švarďák funguje bez zásadnějších změn. Nadstandardně zarybněný revír velkým kaprem a amurem. Vhodné na chytání především během dne. Toťák aktuálně vhodný pro vláčkaře. Ze zimy zůstali ještě nějací duháci. V krátké době dojde k dosazení tržním kaprem. Panský byl tento týden dosazen tržním kaprem. Rybolov na rybníku Panský domlouvat s Josefem Hlůže 723 225 947. V Ledcích budou v krátké době dosazen tržní kapr, který tam momentálně schází. Trofejová ryba je zde zastoupena v nadstandardních velikostech. Ledce v této sezoně kompletně obhospodařuje Jan Valečka 731 353 052.

Panský vyloven.Panský vyloven.

V sobotu 6.4.2013 došlo k vylovení rybníka Panského z důvodu opravy stavidla. Veškerá obsádka (cca 25-30 metráků kapra, amura a candáta) rozdělena do ostatních revírů Wondrlakes. Kapři ve velikosti 3-6kg. Amuři 2-8kg.

Pro revíry Ledce a Bradlecké lomy nově možnost celoroční povolenky. Více v pravidlech lovu.

Ještě lze dírkařit!!Ještě lze dírkařit!!

Přiznávám bez mučení, že již nebudu nasazovat. Upravuji cenu na 200Kč/den. Kromě ceny platí stále stejné podmínky. Ryb je v lomech ještě dostatek, jen občas berou míň..

Led je bezpečný. Přijeďte si ještě zarybařit na ledu:-).   


 
Zobrazeno položek: 1 - 5 z 41    Následující >>>